تهران، خیابان طالقانی، بعد از خیابان بهار ، کوچه ی وزین ، پلاک 5 ، طبقه اول،واحد 2
02177670238
نگاه شرکت وایسهاپت WEISHAUPT به آینده
1398/10/23
کاتالوگی اضافه نشده است.

نگاه شرکت وایسهاپت WEISHAUPT به آینده

شرکت وایسهاپت (WEISHAUPT) این توانایی برای تغییر را - با نگاه به جلو و با حس کردن نسبت آن - از همان آغاز به اثبات رسانده و این امر در طول دهه ها به طور مداوم جایگاه این شرکت را بهبود بخشیده است. پس از سالها گسترش پی در پی و افزودگی مدبرانه به دامنه محصولات، سطح جدیدی از توسعه نیز فرارسیده: گروه وایسهاپت با سه بخش دوباره شکل گرفته و در حال حاضر با این ترکیب، جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده است.

از این پس، تکنولوژی انرژی - تولید انرژی - مدیریت انرژی بخش هایی هستند که در بازار ملی و بین المللی، شرکت به واسطه آنها به رقابت می پردازد. تکنولوژی انرژی در قلب شرکت قرار دارد. علاوه بر تولید مشعل که برند وایسهاپت را به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه مشعلهای بزرگ و صنعتی مطرح ساخته، ساخت سیستم های گرمایشی که توسط گرمایش خورشیدی و اخیرا" پمپ های گرمایی تکمیل شده است، دامنه محصولات را شامل میشود.

از طریق این محصولات فنی که می توانند ادغام و به روش های مختلف با یکدیگر همسو شوند، شرکت وایسهاپت از یک تولید کننده محصول به یک ارائه دهنده سیستم توسعه یافته است.

در سال 1995، گروه وایسهاپت گسترش یافت تا اتوماسیون ساختمان را در پوشش نویبرگر NEUBERGER به گروهش اضافه کند. نظر به اینکه مشتریان کارایی و سهولت بیشتری برای تنظیمات لوازم کنترل کننده تاسیسات ساختمان مطالبه میکردند، این تصمیم دور از ذهن، برای فراهم آوردن کنترل هوشمند تمام سیستم های فنی در ساختمان های مدرن بود، و این به معنی مدیریت انرژی میباشد.

این امر به شرکت وایسهاپت (WEISHAUPT) که ا رائه دهنده سیستم میباشد، حاشیه رقابتی قوی میدهد. زمانیکه (Bau-Grund Süd)، که یکی از شرکتهای تخصصی اروپایی و پیشرو در زمینه انرژی زمین- گرمایی نزدیک به سطح زمین، اخیرا به گروه وایسهاپت پیوست، تولید انرژی را به تاریخچه شرکت وایسهاپت اضافه کرد.

تمامی این سه بخش همانطور که در پروژه های مشترک با هم همکاری میکنند، در بازر نیز به طور مستقل مشغول کار میباشند. رویکرد متمرکز، مبتنی بر طیف گسترده ای از محصولات و خدمات و این سه ستون گروه WEISHAUPT میباشد که یک مزیت عمده ای برای مشتریان است.

فن آوری مشعل، به مدت 60 سال دقیقا" اساس شرکت وایسهاپت WEISHAUPT بوده است. این فراوانی از تجربه، که همه ساله بیشتر میشود، از همان ابتدا برای این نام تجاری، رسمیتی جهانی را به ارمغان آورده است. دانش فنی، موفقیت شرکت را هنگامیکه بیش از 20 سال پیش، ابتدا شروع به ساخت سیستمهای گرمایشی نمود و اینکه چگونه به سمت محصولاتی که بر اساس منابع انرژی تجدید پذیر مانند فن آوری های خورشیدی و پمپ های حرارتی حرکت کرد به وضوح روشن میسازد.

حتی تشکیل گروه WEISHAUPT با بخش تولید انرژی (BauGrund Sud) و بخش مدیریت انرژی (Neuburger Gebaudeautomation) این تولید کننده مشعل را به بخش مرکزی فناوری انرژی خود برگرداند.

اگر چه همگی این سه بخش تا حدی مستقل عمل می کنند و دیدگاه های خود را برای مشتریان داخلی و خارجی از طریق محصولات خود می پرورانند، نام WEISHAUPT همان چیزی است که سابقه کلی آن را با تکنولوژی مشعل شکل میدهد.

در حقیقت، تکنولوژی مشعل اغلب با تکنولوژی کنترل ساختمان ارتباط دارد، به خصوص وقتی که به مشعلهای بزرگ و صنعتی میرسد. در ساختمان های صنعتی، تاسیسات تجاری، ساختمان های اداری، مجتمع های مسکونی و طیف وسیعی از ساختمان های عمومی، سیستم های کنترل گرما به طور فزاینده ای در تکنولوژی کنترل ساختمان جای می گیرند. در چنین مواردی، بخش های فناوری انرژی و مدیریت انرژی گروه وایسهاپت می توانند از همان مرحله اعلام قیمت با همکاری یکدیگر سود ببرند.

همچنین در بخش مشعل گازی ، ابداع در مهندسی سیستم انجام شده است. پیوند بین محصولات برتر و خدمات بدون قید و شرط از روزهای نخستین، اولویت WEISHAUPT بوده است.

<Br>

@val3

<Br>

محصولات مرتبط

سیستم کنترل مشعل

مشعل خانگی گازسوز

فرم ثبت نظر

Copyright © 2018 www.sta-trd.com All rights reserved